ראש העיר ויור הקרן

"קרן רמלה" הינה עמותה ציבורית הפועלת לייזום ולקידום פרויקטים שונים לרווחת כלל תושבי העיר רמלה. הקרן הוקמה למען יישום פרויקטים וייזום תוכניות עירוניות המקדמות ומשפרות את איכות חיי התושב, השכלתו והכשרתו המקצועית.

בשנים האחרונות הפכה רמלה לעיר אטרקטיבית למגורים, המאופיינת בחינוך איכותי, בשירות מקצועי לתושב, בשוויון הזדמנויות, בקהילה תומכת ובצמיחתו של אזורי תעשייה המספק אלפי מקומות עבודה.

כעיר קולטת עלייה, שבה מתגוררים כ-81 אלף תושבים, שהגיעו מ- 61 מדינות בעולם, מסמלת העיר רמלה יותר מכל את האחדות בין כלל העדות והדתות. בהרמוניה ובדו קיום חיים זה לצד זה יהודים וערבים. אתריה ההיסטוריים של העיר, שווקיה התוססים ומסעדותיה המגוונות מהווים אבן שואבת לאלפי מטיילים.

באמצעות "קרן רמלה" מעניקה העירייה לכם התושבים, סל שירותים מגוון ואיכותי, כמו גם שירותי תרבות, רווחה, בריאות השן, קליטה מהאיכותיים בישראל ושירותי חינוך מתקדמים שהצעידו את העיר להישגים. כמי שמאמין בחשיבות מערכת החינוך, הצבתי את החינוך בעיר בראש סדר העדיפות שלי. תושבי העיר ותלמידיה נהנים ממערכת חינוך איכותית המעניקה הזדמנויות להצלחה עבור כל תלמיד ותלמידה. כחלק מרכזי מקידום ההשכלה הגבוהה ברמלה, הקימה הקרן את "קמפוס נבון" המאפשר לימודים אקדמאים לתואר ראשון ושני במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, לימודי תעודה והכשרה מקצועית, השלמת השכלה ועוד..

הקרן מנהלת מספר מוסדות עירוניים בהם: הספרייה העירונית ע"ש "בלפר", מוזיאון רמלה, המרכז לבריאות השן, המרכז לגיל הרך, מרכז גישור, מרכז הבגרויות העירוני, קשתות 360- מרכז צעירים ומרכז לפיתוח הון אנושי, מרכז קהילתי גולני ועוד.

אתר "קרן רמלה" באינטרנט מהווה אשכול של מידע עדכני של פעולות ופרויקטים המקדמים את איכות חיי התושב. אני מזמין אתכם, תושבים יקרים, ללמוד, ליהנות ולהתרגש מפעולות הקרן ומאחל לכם הצלחה רבה בבניית עתידכם המקצועי והאישי.


למענכם

רמלה עיר עולם

מיכאל וידל
ראש עיריית רמלה